2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Bucuresti
  7. Transport marfa - intern - Sectorul 6
Postat 08 iunie 2024

Reprezentant vanzari/ Agent rent a car (sofer)

Salariu

3 500 - 4 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1

Ești pasionat de vânzări și îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică? Alătură-te nouă!

Despre noi: Suntem o companie de top în domeniul rent a car, oferind servicii de închiriere auto de înaltă calitate clienților noștri. Căutăm un agent de vânzări dedicat și motivat pentru a se alătura echipei noastre din Otopeni.

Responsabilități:

  • Promovarea și vânzarea serviciilor de rent a car către clienți.

  • Gestionarea rezervărilor și asigurarea unei experiențe excelente pentru clienți.

  • Întâmpinarea clienților și prezentarea ofertei noastre de vehicule.

  • Menținerea relațiilor cu clienții existenți și atragerea de noi clienți.

  • Gestionarea documentelor și contractelor de închiriere.

  • Verificarea stării vehiculelor înainte și după închiriere.

  • Pregătirea mașinilor pentru închiriere, inclusiv curățarea și inspectarea acestora.

  • Predarea și returnarea vehiculelor la aeroport.

  • Colaborarea cu echipa pentru a îndeplini obiectivele de vânzări.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări sau în domeniul serviciilor pentru clienți, de preferat în industria auto.

  • Abilități excelente de comunicare și negociere.

  • Orientare către client și capacitatea de a construi relații solide.

  • Atitudine proactivă și orientare către rezultate.

  • Cunoștințe de bază de utilizare a calculatorului și a pachetului Microsoft Office.

  • Permis de conducere categoria B de minu 1 an experienta.

Beneficii:

  • Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanță.

  • Oportunități de dezvoltare profesională și promovare.

  • Mediu de lucru dinamic și prietenos.

  • Reduceri la serviciile de închiriere auto.

Dacă ești o persoană energică, pasionată de vânzări și îți dorești să te alături echipei noastre, trimite CV-ul tău la de whatsapp afisat sau contactează-ne telefonic.

Locație: Otopeni

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 270720830