2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Sibiu
  6. Manipulatori marfa - Sibiu
Postat 29 aprilie 2024

Pall-Ex Sibiu angajeaza Manipulant marfa pe timp de noapte

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Sibiu

Descriere

Responsabilitatile postului:

- Manipularea, infolierea si consolidarea paletilor

- Rezolvarea problemelor zilnice aparute in urma operatiunilor de transport

Cerinte:

- Bun organizator

- Punctualitate

- Seriozitate

Aptitudini si Abilitati:

- Capacitatea de a lucra in conditii de sarcini multiple ce necesita prioritizare

- Persoana activa, foarte organizata si structurata cu spirit de initiativa, capabila sa coordoneze si sa gestioneze mai multe lucruri in acelasi timp

- Capacitatea de a face fata unui mediu de lucru dinamic, in continua schimbare. CE OFERIM: - Pachet salarial atractiv format din salariu fix + bonus lunar + tichete de masa in valoare de 30 ron/tichet ; - asigurare medicala; - decontare transport.

Te așteptăm să faci parte din echipa noastră!

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 244469245