2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Suceava
  6. Personal Fast Food - Suceava
Postat 22 aprilie 2024

Padova Pizza angajeaza!

Salariu

2 400 - 2 401 lei

Localizare

Suceava

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Padova Pizza angajează ȘOFER LIVRATOR !

Despre noi: Padova Pizza este o pizzerie autentică care se străduiește să ofere clienților noștri cea mai proaspata și delicioasa pizza din oraș. Suntem dedicați în a oferi servicii de livrare rapide și eficiente, astfel încât clienții noștri să se bucure de gustul nostru unic de pizza în confortul propriului cămin.

Responsabilități:

  • Livrarea promptă și în siguranță a comenzilor către clienți, respectând termenele stabilite

  • Interacționarea plăcută și profesionistă cu clienții noștri în momentul livrării

  • Păstrarea mașinii de livrare în condiții optime de igienă și funcționare

  • Respectarea regulilor de siguranță rutieră și a legilor de circulație

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria B în vigoare

  • Experiență anterioară în livrare reprezintă un avantaj

  • Abilități de comunicare și interacțiune plăcută cu clienții

  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și în ritm alert

  • Atitudine pozitivă și dorință de a oferi servicii excelente clienților noștri

Dacă ești interesat să te alături echipei noastre și să faci parte din experiența gustativă unică oferită de Padova Pizza, te rugăm să trimiți CV-ul tău si să ne contactezi la numărul de telefon 07******99 pentru interviu.

Alătură-te nouă și ajută-ne să livrăm bucurie în fiecare casă.

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 170424129