2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Salaj
  5. Alte locuri de munca - Simleu Silvaniei
Postat 13 mai 2024

Ottim Angajaza - Vopsitor si Specialist Sablare in Simleu Silvaniei

Localizare

Simleu Silvaniei

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO37463624

Descriere

Ottim Metal Simleu Silvaniei

Angajeaza Vopsitor si Specialist Sablare

Responsabilități:

  • Pregătirea și curățarea suprafețelor metalice înainte de vopsire și sablare.

  • Aplicarea tehnicilor de sablare a metalului.

  • Întreținerea echipamentelor de vopsire și sablare.

  • Respectarea normelor de sănătate și siguranță în muncă.

Cerințe:

  • Minim 3 ani de experiență în vopsire și sablare industrială.

  • Abilitatea de a citi desene tehnice și specificații de producție.

  • Capacitatea de a lucra în siguranță cu substanțe chimice și echipamente.

Oferim:

  • Pachet salarial atractiv;

  • Ore suplimentare platite;

  • Tichete de masa;

  • Bonusuri de perfomanta;

  • Asigurare de viata si de accidente;

  • Cariera intr-o companie tanara de succes;

Localitate

Simleu Silvaniei,

Salaj

Salaj, Simleu Silvaniei
ID: 270218227