2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Neamt
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Roman
Fjobs.ro
Postat 25 aprilie 2024

Ospătar / Picolo / Ajutor Ospătar

Salariu

3 150 - 4 000 lei

Localizare

Roman

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita schimburi in WeekendNumarul de posturi disponibile: 5

Restaurantul Portofino din Roman recruteaza personal pentru serviciu în sală!

Dacă ești pasionat de industria ospitalității și îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică, te invităm să aplici pentru una dintre următoarele poziții:

  • Ospătar/Ospătăriță

  • Picolo

  • Ajutor Ospătar

Locație: Restaurantul Portofino, Bulevardul. Roman Musat.nr.26 ,Roman

Responsabilități:

•Asigurarea unui serviciu impecabil pentru clienți

•Pregătirea și servirea băuturilor și a preparatelor conform standardelor stabilite

•Menținerea curățeniei și a ordinii în zona de servire

•Oferirea unei experiențe de neuitat clienților noștri

Cerințe:

•Experiență anterioară în industria ospitalității (constituie un avantaj)

•Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții de a lucra în echipă și de a menține un ritm de lucru ridicat punctualitate și atenție la detalii

Beneficii:

•Salariu fix : 3150 lei net

•Tips zilnic

•Transport decontat

•Masa Asigurata

•Participarea la evenimente de weekend platite 250 – 400 pe eveniment

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Roman,

Neamt

Neamt, Roman
ID: 268556379