2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Brasov
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Brasov
Andreea Grigoras
Postat 29 aprilie 2024

Ospatar Hotel 4* Brasov

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2

Grupul Kronwell este furnizor national de elita in industria ospitalitatii, certificat de cei peste 20 de ani de experienta. Atentia ne este centrata pe oaspetele acomodat cu performanta, alert si exigent, care integreaza exclusivul in stilul obisnuit de viata. Cautam intotdeauna sa maximizam potentialul si calitatea vietii, sa crestem curajos si sa creem experiente care ne definesc.Pe langa Kronwell, toate celelalte branduri ale noastre: Qosmo, Bellman, Belaqva, Kasho, Dash, News, Galleria, Papazaur, Prallini, Upfood, sunt recunoscute pentru inspiratia si motivarea data atat oaspetilor cat si membrilor echipelor, spre un standard frumos de viata.

Candidatul Ideal

  • Persoană elegantă și rafinată;

  • Persoană punctuală și responsabilă;

  • Bune abilități de comunicare;

  • Atitudine pozitivă orientată către client;

  • Experiența în domeniu reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

  • preluarea comenzilor de mâncare și băutură într-o manieră eficientă și profesionistă;

  • acordarea atenției cuvenite și asigurarea unor servicii ireproșabile clienților;

  • cunoasterea meniului astfel încât să puteți oferi în orice situație informații competente cu privire la felurile de mâncare, tacâmuri și băuturi;

  • asumarea responsabilității pentru corectitudinea întocmirii și incasării notelor de plată;

  • prezentarea la fiecare masă a bonului fiscal și al notei de plată;

  • răspunderea pentru calitatea serviciilor oferite.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 268721660