2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Mures
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Targu-Mures
Postat 27 mai 2024

OSPATAR- Diavolo Grill House

Localizare

Targu-Mures

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2

Diavolo Grill House, un restaurant renumit pentru preparatele sale delicioase și atmosfera primitoare, caută să își mărească echipa și angajează ospătar/ospătăriță.

Cerințe:

  • Experiență în domeniul ospitalității constituie un avantaj, dar nu este obligatorie.

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.

  • Atitudine pozitivă și orientare către client.

  • Capacitatea de a lucra în echipă.

  • Flexibilitate în privința programului de lucru.

Responsabilități:

  • Preluarea comenzilor și servirea preparatelor într-un mod profesionist.

  • Oferirea de recomandări clienților privind meniul și băuturile.

  • Asigurarea unui standard înalt de servicii pentru toți clienții.

  • Menținerea curățeniei și organizării la locul de muncă.

  • Gestionarea eventualelor plângeri sau solicitări din partea clienților într-un mod eficient și prietenos.

Beneficii:

  • Salariu atractiv și bonusuri de performanță.

  • Mediu de lucru plăcut și dinamic.

  • Oportunități de avansare în carieră.

  • Training-uri și dezvoltare profesională continuă.

  • Mese gratuite pe durata programului de lucru.

Dacă ești pasionat/ă de domeniul ospitalității și vrei să faci parte din echipa noastră, te rugăm să trimiți CV-ul tău pe whatsapp la 07********72 sau să ne vizitezi direct la locație pentru mai multe detalii.

Diavolo Grill House îți oferă șansa de a lucra într-un mediu prietenos, cu posibilități reale de dezvoltare profesională. Alătură-te echipei noastre și contribuie la crearea unei experiențe de neuitat pentru clienții noștri!

Adresa: Strada Budai Nagy Antal nr. 18,Tg Mures, Telefon: 07********72

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 270512440