2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti - Ilfov
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti
  7. Ospatar, barman, sef de sala - Sectorul 1
Postat 22 aprilie 2024

Ospatar, Barista Manufaktura The Coffee Shop Tineretului

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 10

În calitate de Barista la Manufaktura, vei fi în centrul comunității noastre iubitoare de cafea. Vei avea ocazia să pui in practica expertiza, creativitatea și dedicarea ta pentru a face fiecare vizită memorabilă pentru clienții noștri. Indiferent dacă este vorba de crearea unor băuturi espresso rafinate, de servirea produselor de patiserie delicioase sau de interacțiunea cu clienții, vei juca un rol vital în crearea unei experiențe încântătoare in lumea cafelei.

În calitate de Ospatar/Ospatarita la Manufaktura, vei juca un rol vital în crearea unei atmosfere calde și primitoare pentru clienții noștri. Zâmbetul prietenos și serviciul atent vor ajuta la crearea unor momente speciale pentru clienții noștri, făcându-i să se simtă apreciați. Dacă impartasesti entuziasmul nostru pentru cafea și pentru crearea de conexiuni semnificative, vrem să te cunoaștem!

În calitate de Casier la Manufaktura vei fi fața primitoare care întâmpină clienții noștri și gestionează tranzacțiile cu eficiență și o atitudine pozitivă. Atentia la detalii si abilitatile excelente de comunicare vor asigura buna functionare a activitatii intregului bar si vor ajuta la crearea de experiente frumoase pentru clientii nostri.

Descrierea jobului

BARISTA

Ce cerem:

-Pasiune autentică pentru cafea și dorința de a învăța și de a crește continuu în industria cafelei.

-Experiența anterioară de barista este un plus, dar nu este necesară; Suntem dispuși să instruim candidatul potrivit.

-Abilități excepționale de Customer Service.

-Atenție la detalii și dorinta de a oferi băuturi de cea mai buna calitate.

-Abilitatea de a lucra într-un mediu cu ritm rapid și de a gestiona mai multe sarcini in acelasi timp.

-Excelente abilități de comunicare și mentalitate de jucător de echipă.

Ce oferim:

-Venituri intre 6000 si 7000 ron (compuse din salariu, tips si bonusuri de performanta)

-Instruire și educație în domeniul cafelei din partea Trainerilor nostri certificati SCA, pentru a vă îmbunătăți abilitățile de barista.

-Mediu de lucru distractiv si prietenos.

-Reduceri pentru angajați la toate produsele noastre. -Oportunități de creștere si dezvoltare. -Suport din partea Companiei pentru participarea la competitii din Lumea Cafelei.

OSPATAR/OSPATARITA

Ce cerem:

-Este preferată experiența anterioară într-un rol de ospatar/ ospatarita sau o poziție de servicii pentru clienți.

-Abilități interpersonale excepționale și o pasiune autentică pentru furnizarea de servicii remarcabile pentru clienți.

-Abilitatea de a face multitasking și de a prospera într-un mediu cu ritm rapid.

-Atenție deosebită la detalii și abilități excelente de comunicare.

-Atitudine pozitivă și dorința de a învăța și de a te adapta.

-Disponibilitatea de a lucra ore flexibile, inclusiv seara, în weekend și de sărbători.

Ce oferim:

-Venituri intre 6000si 7000 ron (compuse din salariu, tips si bonusuri de performanta)

-Instruire și educație în domeniul cafelei din partea Trainerilor nostri certificati SCA

-Reduceri pentru angajați la toate produsele noastre.

-Oportunități de creștere si dezvoltare.

CASIER

Ce cerem:

-Experiența anterioară de casier sau a serviciului pentru clienți reprezinta un atu, dar nu este obligatorie. Suntem dispuși să instruim candidatul potrivit.

-Atenție la detalii si bune abilitati in lucrul cu banii

-Abilități excelente de comunicare și un comportament prietenos și abordabil.

-Abilitatea de a lucra într-un mediu cu ritm rapid și de a gestiona eficient mai multe sarcini.

-Atitudine pozitivă și dorința de a oferi servicii remarcabile clienților noștri.

Ce oferim:

-Venituri intre 3000 si 4500 ron (compuse din salariu, tips si bonusuri de performanta)

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 261243648