2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Bihor
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Oradea
Postat 12 aprilie 2024

Ospatar / Ajutor ospatar - American Desserts - Lotus Center

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Oradea

Nivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Se lucreaza doua weekenduri pe luna.

Varsta minima 18 ani.

Cofetaria se afla in Lotus Center .

Aplica doar daca te regasesti in situatiile de mai jos. Au avantaj cei care au lucrat in domeniu. Angajam si fara experienta, insa doar acele persoane care doresc sa invete cu adevarat.

  • Doresti sa lucrezi intr-un mediu dulce, placut si modern?
  • Esti o persoana organizata, responsabila, seriosa?
  • Vrei sa faci parte dintr-o echipa de la care ai doar de invatat?
  • Deschis de a invata lucruri noi?

Responsabilitati:

  • Servirea clientilor;
  • incasarea clintilor;
  • Prepararea bauturilor specifice locatiei;
  • Preluarea comenzilor de la clientii care vin in locatie;
  • Debarasarea meselor;
  • Intretinerea curateniei.

Aplica cu CV sau suna pentru un interviu.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 223919409