2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Cluj
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Cluj-Napoca
Postat 14 iunie 2024

Ospatar A la carte

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Angajam

OSPATAR A LA CARTE

Candidatul ideal

Abilitati de colaborare, spirit de observatie

Cunoasterea limbii engleze

Adaptabilitate, amabilitate si orientare spre client

Prezenta placuta

Experienta intr-o pozitie similara constituie un avantaj

Descrierea jobului

Cunoasterea in amanunt a meniului si a produselor pentru a putea oferi clientilor informatii complete cu privier la preparate

Preia comenzile de mancare intr-o maniera eficienta si profesionista.

Marcarea si incasarea consumatiilor

Acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii de inalta calitate clientilor, conform standardelor DoubleTree by Hilton

Beneficii

Salar competitiv

Pachet medical la o clinica privata

Reduceri substantiale la cazare si mancare in lantul hotelier Hilton

Posibilitati de promovare si dezvoltare in industria ospitalitatii

O masa calda pe zi

Decontare transport

Mediu de lucru stabil, placut, alaturi de o echipa profesionista

Asteptam CV-uri pe adresa de e-mail

sau direct la locatia noastra de pe Strada Sindicatelor nr. 9-13, Cluj-Napoca, Romania.

De asemenea, ne puteti contacta si la numarul .

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 262843306