2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Iasi
  6. Personal Fast Food - Iasi
Postat 06 aprilie 2024

*Oportunitate de carieră: Manager Fast Food Echipa Shaormeria Baneasa

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Experienta de conducere/ ManagementMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 1

Suntem în căutarea unui manager de Fast Food pentru echipa Shaormeria Baneasa din Iasi dedicat și pasionat, cu experiență în domeniul alimentației și serviciilor, pentru a se alătura echipei noastre de succes. Dacă ai abilități remarcabile de leadership, un simț dezvoltat al afacerilor și viziunea de a duce restaurantul nostru la noi culmi, te încurajăm să aplici!

Responsabilități:

- Supraveghearea zilnică a operațiunilor restaurantului, asigurându-te că standardele de calitate și serviciu sunt respectate în permanență.

- Coordonarea și instruirea personalului, dezvoltarea competențelor lor și încurajarea unei culturi a muncii de echipă.

- Menținerea unui nivel optim de stocuri și gestionarea eficientă a inventarului.

- Implementarea și respectarea normelor de igienă și siguranță alimentară.

- Planificarea și implementarea strategiilor de marketing și promovare pentru a atrage clienți noi și a menține fidelizarea celor existenți.

- Monitorizarea performanțelor financiare și elaborarea de rapoarte pentru a identifica oportunități de îmbunătățire și creștere.

Cerințe:

- Experiență anterioară de succes într-o poziție similară în industria fast food sau alimentație publică de cel puțin 3 ani.

- Abilități remarcabile de comunicare și leadership, capabilitatea de a motiva și inspira echipa.

- Cunoștințe solide despre normele și reglementările de igienă și siguranță alimentară.

- Orientare către satisfacția clienților și abilități excelente de gestionare a relațiilor cu aceștia.

- Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona situații de stres.

- Diploma de absolvire a studiilor medii sau superioare în domeniul relevant.

-Permis cat. B

Ce oferim:

- Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic, într-o echipă entuziastă și dedicată.

- Pachet salarial competitiv și bonusuri bazate pe performanță.

- Posibilități reale de dezvoltare profesională.

- Beneficii suplimentare precum asigurare medicală, tichete de masă etc.

Dacă vrei să fii parte dintr-o echipă care pune accentul pe calitate, inovație și satisfacția clienților, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de e-mail sau să ne contactezi la numărul de telefon . Așteptăm cu nerăbdare să ne cunoaștem și să discutăm despre cum poți aduce o contribuție valoroasă în cadrul restaurantului nostru!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 256667995