2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Sibiu
  6. Service auto - Sibiu
Postat 10 aprilie 2024

Oportunitate de Carieră: Electrician Auto în Service-ul din Sibiu

Salariu

3 500 - 7 000 lei

Localizare

Sibiu

Tip contract

Colaborare

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3

Welsa auto - Suntem încântați să anunțăm oportunitatea de a te alătura echipei noastre din cadrul service-ului nostru ca Electrician Auto in sistem de colaborare.

Service-ul este situat in Sibiu.

Căutăm un profesionist pasionat și dedicat, cu abilități excelente în diagnosticarea și repararea sistemelor electrice auto.

Responsabilitățile tale includ, dar nu se limitează la:

- Diagnosticarea și remedierea defecțiunilor electrice ale vehiculelor.

- Repararea și înlocuirea componentelor electrice, cum ar fi sistemele de iluminare, bateriile, alternatoarele etc.

- Instalarea și configurarea echipamentelor electrice suplimentare, cum ar fi sistemele de alarmă, sistemele audio etc.

- Respectarea standardelor de siguranță și a reglementărilor în vigoare în domeniu.

Cerințe:

- Experiență anterioară într-un rol similar.

- Cunoștințe solide în diagnosticarea și repararea sistemelor electrice auto.

- Capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă.

- Certificări relevante sunt un avantaj.

- Atitudine proactivă și orientată către soluții.

Oferim un mediu de lucru stimulativ, oportunități de dezvoltare profesională și un pachet salarial competitiv.

Dacă ești gata să îți aduci contribuția la succesul nostru și să faci parte dintr-o echipă dinamică, te încurajăm să aplici pentru această poziție.

Trimite-ne CV-ul tău actualizat și o scurtă scrisoare de intenție sau suna la numarul de contact din anunt.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să discutăm mai multe despre cum poți contribui la echipa noastră.

Cu stimă,

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 267266559