2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Transporturi si servicii auto
  5. Transporturi si servicii auto - Dambovita
  6. Transporturi si servicii auto - Crovu
Postat 18 iunie 2024

Oportunitate de angajare- Sofer autobetoniera

Localizare

Crovu

Full time

Tara: Germania

Descriere

* Oportunitate de angajare- Sofer autobetoniera*

*   Candidatul ideal*

Suntem in cautarea unui sofer responsabil si experimentat pentru a se alatura echipei noastre din zona Hamburg-Germania . Candidatul ideal va fi dedicat si capabil sa conduca vehiculele noastre intr-o maniera sigura si eficienta.

*Cerinte*

-          Detinerea permisului de conducere categoria C, atestat transport marfa, cartela  tahograf, valabile;

-          Respectarea codului rutier;

-          Capacitatea de a lucra in echipa si de a gestiona sarcini multiple;

-          Responsabilitate.

*Responsabilitati*

-Transportul si predarea corespunzatoare pe santier a betonului;

-Mentinerea contactului cu dispecerul/ conducatorul statiei de betoane;

-Inainte de inceperea timpului de lucru, examinarea starii vehiculului si raportarea eventualelor defectiuni;

-Verificarea datelor avizului de livrare cu prvire la cantitate, consistenta, timp de incarcare si adresa de livrare a locului de descarcare.

*Beneficii*

-Angajare directa, fara comisioane sau intermediari;

-Cazare asigurata;

-Asigurare medicala;

-Asistenta in limba romana;

-Salariu competitiv si pachet de beneficii atractiv;

-Mediu de lucru dinamic si prietenos.

Data de incepere: Imediat.

Pentru a aplica trimiteti CV-ul dumneavoastra prin WhatsApp la numarul de telefon +40**********07

Va multumim pentru interesul manifestat in a face parte din echipa noastra

Localitate

Crovu,

Dambovita

Dambovita, Crovu
ID: 270577642