2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Receptioner birouri
  5. Receptioner birouri - Cluj
  6. Receptioner birouri - Cluj-Napoca
Postat 29 aprilie 2024

Oportunitate de angajare: Receptioner – Facturare la MASTERFOL

Salariu

3 500 - 5 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO12716098

Oportunitate de angajare: Consilier Clienți – Facturare la MASTERFOL

Suntem în căutarea unei persoane orientate către clienți și dornice să ofere o experiență excelentă clienților noștri în calitate de Recepționer - operator facturare.

Ai abilități excelente de comunicare, esti empatic și ți se pare interesant domeniul auto? Aceasta ar putea fi o oportunitate perfectă pentru tine!

Descrierea jobului – Recepționer - Operator facturare

Esti cea sau cel care primește clienții și-i orientează către colegii consilieri. Răspunzi la telefon, mailuri si organizezi activitatea in recepție. Facturezi, incasezi, inregistrezi, faci bonuri de consum, etc..

Cerințe:

-  Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă

-  Orientare către clienți, capacitatea de a lucra în echipă și de a colabora cu colegii pentru a atinge obiectivele echipei

-  Cunoștințe minime de Contabilitate primară

-  Experiență anterioară într-un rol similar de relații cu clienții sau facturare este apreciată, însă nu neapărat necesară

Îți oferim:

-   Mediu de lucru modern, stabil, plăcut și competitiv

-   Lucru într-o echipă tânără si dinamică

-   Contract individual de muncă pe perioadă nedeterminată

-   Dezvoltare personală si profesională susținută financiar de companie

-   Transport in comun decontat

-   Pachet salarial competitiv, procentual din realizări

-   Abonament medical la servicii private

-   Cafea din partea casei

-   Prima de Paște și Crăciun

-   Discounturi la produsele si serviciile oferite de companie

-   Bonusuri de loialitate extrimate in bani

Descrierea companiei

   Compania SC Salstar SRL - mai cunoscut ca MASTERFOL -  lider in domeniu, este specializat în aplicarea foliilor auto, foliilor pentru geamuri clădiri si colantare auto (wrapping) și folii protecție (PPF) având o vechime de peste 24 de ani. În acest timp am reușit să aplicăm cele mai căutate folii din lume - foliile marca LLumar, fabricate in SUA - pentru peste 30 000 de mașini, asigurând călătorii plăcute și sigure pentru tot atâtea familii.

Scopul nostru este ca prin tot ceea ce facem să aducem o valoare în plus clienților noștrii. Mașinile înfoliate de noi sunt mai estetice, mai sigure și mai plăcute de condus.

Dacă ești entuziast, motivat și dornic să te alături unei echipe dinamice într-un mediu de lucru stimulent, te rugăm să ne contactezi.

Mulțumim pentru interes și așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Program de lucru: zile lucratoare 8-17

Adresa: Cluj-Napoca, Plevnei 38.

Te invitam sa aplici, apasand pe butonul de mai jos “Aplica aici”.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 269149979