2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Ilfov
  6. Alte locuri de munca - Baneasa
Postat 07 aprilie 2024

Oportunitate de angajare: Menajeră la David's Rental!

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Ilfov, Baneasa

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 47578419

David's Rental, o companie dinamică și în creștere, caută o persoană dedicată și experimentată pentru a se alătura echipei noastre ca menajeră. Dacă îți place să faci curat, ești organizat(ă) și ai o experiență solidă în domeniu, aceasta este șansa ta de a te alătura unei echipe profesioniste și prietenoase.

Despre noi:

  • Oferim un salariu atractiv de 2500 lei pentru 5 zile lucrătoare, de luni până vineri, sau 3000 lei pentru programul de luni până sâmbătă.

  • Avem câteva apartamente confortabile, toate în același bloc din Sectorul 1 al Bucureștiului, ceea ce înseamnă că nu necesită deplasări pe distanțe mari.

  • Furnizăm toate echipamentele necesare pentru curățenie, inclusiv mașina de spălat, uscătorul și fierul pentru rufe.

  • Căutăm o persoană cu minim 1 an de experiență în domeniu, cu atenție la detalii și abilități excelente de organizare.

Responsabilități:

  • Spălarea și călcatul lenjeriei de pat și prosoapelor.

  • Curățarea și igienizarea tuturor spațiilor din apartamente, inclusiv bucătăria și baia.

  • Stersul prafului, spălarea podelelor și aranjarea patului.

  • Gestionarea volumului de lucru în funcție de gradul de ocupare, adaptându-te cu flexibilitate la necesitățile zilnice.

Dacă ești interesat(ă) să faci parte din echipa noastră și să te implici într-o activitate dinamică și plină de satisfacții, nu ezita să ne contactezi! Avem nevoie urgent de cineva motivat și responsabil pentru această poziție.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Baneasa
ID: 268708065