2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Constanta
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Cernavoda
Postat 23 aprilie 2024

Oportunitate de Angajare: manager restaurant/sef de sala Hotel Imperio

Salariu

4 500 - 8 000 lei

Localizare

Cernavoda

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Experienta de conducere/ ManagementMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Angajam sef de sala - manager  (post permanent) restaurant,in cadrul Hotel Imperio Cernavoda

  •  Cerinte:

Experienta pe un post similar in restaurante

Abilitați foarte bune în organizarea, coordonarea, motivarea echipei, formarea si dezvoltarea echipei

Colaborare pe termen lung

  • Oferim:

Contract de munca pe termen lung (inclusiv perioada nedeterminata – se stabileste in urma interviului)

Pachet salarial motivant

Bonificatie la indeplinirea obiectivelor

Cazare si masa

  • Responsabilitati:

Supraveghează și coordonează personalul din subordine de pe sală

Gestioneaza și dezvolta relatiile cu clienții

Disponibil pentru clienti si pentru a oferi ajutor

Este atent la stocurile de marfa și le gestioneaza

Gestioneaza buna desfasurare a servirii turistilor

Raspundere cu privire la aspectul si imaginea punctului de lucru

Instruirea periodica a personalului din subordine și asigurarea integrarii noilor angajati în cadrul restaurantului

Promovarea restaurantului

 Pentru informatii suplimentare si depunere CV va rugam sunati la 07******84

Localitate

Cernavoda,

Constanta

Constanta, Cernavoda
ID: 269084506