2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Bihor
  6. Personal necalificat - Oradea
Postat 08 aprilie 2024

Oportunitate de Angajare la ROA Garden: Căutăm Muncitor Peisagist!

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 31905174

ROA Garden este în căutarea unui Muncitor Peisagist pasionat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ai o pasiune pentru natură și designul peisagistic și vrei să faci parte dintr-o echipă care pune accent pe calitate și creativitate, te invităm să te alături nouă!

Responsabilități principale:

  • Implementarea planurilor de peisaj sub îndrumarea supervizorului de proiect;

  • Întreținerea regulată a spațiilor verzi (tuns, plantat, fertilizat, etc.);

  • Lucrul cu diverse echipamente și unelte de peisagistică;

  • Colaborarea cu echipa pentru finalizarea proiectelor la timp și în conformitate cu standardele companiei.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în peisagistică sau într-un domeniu similar este preferată, dar nu obligatorie;

  • Capacitatea de a lucra fizic în condiții variate de vreme;

  • Atitudine pozitivă și capacitatea de a lucra bine în echipă;

  • Atenție la detalii și un ochi estetic pentru designul peisagistic;

  • Permis de conducere categoria B constituie un avantaj.

Oferim:

  • Pachet salarial competitiv și beneficii;

  • Oportunități de dezvoltare profesională și cursuri de specializare în domeniu;

  • Un mediu de lucru dinamic și susținător în cadrul unei echipe pasionate;

  • Șansa de a lucra pe proiecte variate și inovatoare.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 268733162