2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Instalatori
  5. Instalatori - Brasov
  6. Instalatori - Brasov
Postat 09 aprilie 2024

Oportunitate de Angajare: Instalator, ajutor instalator.

Salariu

3 150 - 4 800 lei

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: 21533308

Suntem in cautarea unor profesionisti dedicati si calificati in domeniul instalatiilor termice pentru a se alatura echipei noastre. Daca aveti experienta in instalarea si intretinerea sistemelor de incalzire, sunteti persoana potrivita pentru noi, oferim si sansa celor ce vor sa invete si sa se specializeze in servisarea pompelor de caldura!

Responsabilitati:

Montarea conform schemei de montaj si intretinerea sistemelor de incalzire

Identificarea si remedierea problemelor tehnice

Colaborarea stransa cu echipa pentru a asigura servicii de calitate.

Diagnosticarea si rezolvarea eficienta a defectiunilor.

Cerinte:

Experienta in instalarea si intretinerea sistemelor de incalzire

Certificare relevanta in domeniu

Abilitati bune de rezolvare a problemelor si comunicare

Atitudine proactiva si orientata catre clienti

Beneficii:

Pachet salarial competitiv

Bonusuri in functie de performanta

Mediu de lucru stabil si profesionist

Oportunitati de dezvoltare si avansare in cariera

Daca sunteti interesat si indepliniti cerintele noastre, va rugam sa trimiteti CV-ul si o scurta scrisoare de intentie la numarul 0 *************** 6.Va multumim pentru interesul manifestat in a face parte din echipa noastra!

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 265692001