Mesaje
Adauga anunt nou
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 2
Postat 10 iulie 2024

Oportunitate de Angajare: Funcționar Administrativ

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Tip contract

Nedeterminat

Tip job

Full time

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Descriere

Suntem în căutarea unei persoane proactice și organizate pentru a se alătura echipei noastre în rolul de funcționar administrativ.

Responsabilitati:

 Introducere facturi furnizori

 Arhivare documente

 Scanare si printare documente

Pregătirea dosarului pentru contabilitate, luna

Verificarea fiselor de la parteneri

Inventariere periodica la locatii

Cerinte:

Studii medii sau superioare

Cunostinte minime de operare pc si a pachetului Microsoft Office

Precizie, atentie la detalii, adaptabilitate, simt de raspundere

Experienta pe un post similar constituie avantaj

Beneficii:

Mediu de lucru plăcut și dinamic.

Posibilitatea de a învăța și de a crește în cadrul organizației.

Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.

Pentru a aplica, trimiteți CV-ul dvs. la adresa de email financiar arond apxhotels.ro .

Persoana de contact Adina 07******17

Localitate

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 264377458

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Descarca aplicatia pentru telefonul tau