2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Brasov
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Brasov
Postat 25 aprilie 2024

Oportunitate de Angajare: Ajutor Bucătar la Restaurantul Nostru!

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO18184437

Suntem în căutarea unei persoane pasionate de arta culinară și dornice să se alăture echipei noastre dinamică în rolul de Ajutor Bucătar la restaurantul nostru.

Responsabilități:

Asistarea bucătarului șef în pregătirea și gătirea preparatelor

Asigurarea igienei și curățeniei în bucătărie

Respectarea standardelor de calitate și siguranță alimentară

Cerințe:

Experiență anterioară într-o poziție similară constituie un avantaj, dar nu este obligatorie

Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și dinamic

Atitudine pozitivă și orientare către echipă

Disponibilitate pentru a lucra în ture flexibile, inclusiv în weekenduri și sărbători

Oferim:

Mediu de lucru plăcut și dinamic

Oportunități de dezvoltare profesională

Salariu competitiv și beneficii suplimentare

Dacă sunteți interesat și credeți că aveți aptitudinile necesare, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de email  sau să aplicați în persoană la restaurantul  nostru Hotel Cubix, Brasov, Bd. Saturn nr.47

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 269488765