Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bacau
  6. Operatori productie, confectioneri - Buhusi
Postat 16 noiembrie 2022

Operatori productie Bacau (Transport Gratuit)

  • 2 200 - 2 400 lei

  • Tip job

    Full time

  • Buhusi, Bacau

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

  • Nivelul de studii: Necalificat

  • Nivelul de experienta: Fara experienta

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Compania ProHuman APT angajeaza muncitori productie pentru un mare producator de mase plastice din Hemeius, judet Bacau.

Responsabilitati:

- alimentarea masinilor cu materie prima;

- urmarirea procesului de productie si verificarea calitatii produselor;

- in cazul defectarii masinii anuntarea persoanei responsabile.

Cerinte:

- studii medii;

- disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi: 6-14, 14-22, 22-6.

Se ofera:

- salariu in functie de nivelul studiilor & calificarilor si experientei;

- tichete de masa in valoare de 30 lei/zi;

- transport gratuit pe rutele Buhusi-Buda-Hemeius, Izvoare-Gura Vaii-Hemeius si Bacau–Hemeius;

- asigurare medicala la clinica privata;

- sporuri (noapte/week-end);

- bonusuri in functie de performanta.

Pentru mai multe detalii, va rugam sa ne contactati la numarul de telefon:

07********43 - Alexandru Ciuclea

ID: 220867184

ProHuman APT

Member Since octombrie 2018
Activ ieri la 14:59

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din