2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Sibiu
  6. Operatori productie, confectioneri - Sibiu
Postat 24 aprilie 2024

Operatori productie

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Angajam Operatori productie la o fabrica de transformatoare din Sibiu.

CERINTE:

- atestat ISCIR

- minim 8 clase terminate

- cunostinte in domeniul mecanic / electromecanic - prezinta avantaj

- disponibilitate de a lucra in 2 sau 3 schimburi: 06.00-14.00 / 14.00-22.00 / 22.00-06.00

RESPONSABILITATI:

- alimentarea productiei cu marfa de la magazie

BENEFICII:

- salariu motivant

- prime de sarbatori

- cantina subventionata

- bonusuri de performanta

- bonuri de masa in valoare de 40 lei

- decont transport Tursib sau transport asigurat pe ruta: Mosna - Medias - Sibiu

Persoanele interesate ne pot contacta la nr 07********64 / 07********48.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 269141206