2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Dolj
  6. Operatori productie, confectioneri - Craiova
Postat Azi la 08:49

Operatori productie

Localizare

Craiova

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 20

Cummins Generator Technologies angajeaza lacatusi, sudori, macaragiu pod rulant, prelucrator prin aschiere, bobinatori si montatori.

Candidatul Ideal

  • Experienta anterioara nu este necesara sau experienta anterioara minima (Se va oferi instruire profesionala interna);

  • Diploma de absolvire a liceului sau certificate de absolvire a invatamantului secudar.

  • Disponibilitate de a lucra in 3 ture:

  • Persoana organizata si dinamica, atitudine pozitiva, care doreste sa invete ceva nou

  • Seriozitatea si dorinta de a coopera pe termen lung;

  • Abilitatea de a lucra in schimburi;

  • Dispus sa lucreze in echipa;

  • Respecta normele de siguranta si buna organizare a muncii;

Beneficii:

  • Formarea in cadrul unei companii multinationale;

  • Mediu de lucru tanar, dinamic.

  • Salariu fix + bonuri de masa si decontare transport

  • contract de munca permanent

Program:

  • 07:00 - 15:00

  • 15:00 - 23:00

  • 23:00 - 07:00

Responsabilitati:

  • Utilizeaza echipament de protectie personala adecvat;

  • Respecta standardele, politicile, procedurile si reglementarile referitoare la sanatate, mediu si siguranta;

  • Corecteaza pericolele aflate sub controlul si in aria sa de responsabilitate;

  • Opreste activitatea si raporteaza imediat toate pericolele de accidente majore.

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 242387006