Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Iasi
  6. Operatori masini - Iasi
Postat 03 ianuarie 2022

Operatori CNC, Lacatusi - productie

  • Tip job

    Full time

  • Iasi, Iasi

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

OMCO Romania, lider european in productia de matrite pentru industria sticlei angajeaza pentru fabrica din Iasi:

  • Operatori CNC pentru realizarea de operatii de strunjire/ frezare pe utilaje cu comanda numerica
  • Lacatusi pentru operatii de slefuire, debavurare, montaj accesorii

Candidatul ideal

- Absolvent de liceu tehnic sau scoala profesionala

- Experienta in operare masini unelte cu comanda numerica reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie,

candidatii fara experienta beneficiaza de o perioada de instruire la angajare

Competentele postului:

- Cunostinte de desen tehnic - reprezinta un avantaj

- Disponibilitatea de a lucra in 3 ture: 6-14, 14-22, 22-6

- Seriozitate si dorinta de invatare continua

Responsabilitati:

- Opereaza masina(le) conform instructiunilor de lucru si normelor de securitate;

- Efectueaza set-up-ul masinii(lor) cu comanda numerica (CNC);

- Efectueaza masuratorile cerute pentru a asigura calitatea productiei;

- Cunoaste si respecta cerintele procedurilor si instructiunilor de lucru aplicabile.

La OMCO Romania veti gasi un loc de munca stabil, oferta salariala se va discuta in cadrul unui interviu, in functie de experienta si cunostintele candidatului, iar pachetul salarial include si:

- tichete de masă,

- tichete cadou la Paste, Craciun, Aniversarea companiei

- sporuri pentru orele suplimentare si de noapte,

- decontare transport,

- asigurare medicala privata,

- conditii bune de lucru,

- sansa de a lucra intr-o companie cu posibilitati de dezvoltare profesionala pe termen lung.

ID: 229134988
User avatar

personal.ro

Pe OLX din iunie 2014

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din