Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Iasi
  6. Operatori masini - Iasi
Postat 08 iunie 2022

Operatori CNC - Iasi

  • Tip job

    Full time

  • Iasi, Iasi

  • Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Debeo Jobs, angajează pentru un client din Iași, operatori CNC.

CERINȚE

• Absolvent liceu sau scoală profesională;

• Disponibilitate de a lucra în schimburi;

• Bune abilități de comunicare și lucru în echipa;

• Punctualitate și eficiență;

• Experiența ca operator într-o companie de producție constituie avantaj.

DESCRIEREA JOBULUI

• Efectuează întreținerea preventivă a utilajului de producție;

• Respectă documentația de producție (routing) și desenul de execuție;

• Efectuează set-up-ul (reglarea mașinii) și operează utilajul de producție;

• Se asigură că are dispozitivele și instrumentele de măsură adecvate pentru piesele în lucru;

• Efectuează măsurătorile și înregistrează datele complet si corect pentru a asigura calitatea producției.

BENEFICII

• Bonus la angajare;

• Bonus de recomandare;

•Tichete de masă: 20 lei – numărul bonurilor de masă este egal cu numărul zilelor lucrate într-o lună calendaristică;

•Transport decontat ;

•Diverse sporuri si bonusuri.

CONTACT

Telefon/ Whatsapp: 07******79

ID: 222592073

Dep. HR

Member Since decembrie 2018
Activ pe 30 iunie 2022

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din