Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Brasov
  6. Romana - Brasov
Postat 18 octombrie 2021

Operatori call center limba romana

  • 1 700 - 2 200 lei

  • Tip job

    Full time

  • Brasov, Brasov

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Descriere

Grupul Open Mind a fost infiintat acum 11 ani si a devenit leader pe piata din Romania in sectorul BPO impunandu-se prin calitatea serviciilor oferite .Dupa doar 7 luni de activitate in Iasi, Open Mind se dubleaza cu nasterea unei filiale in Brasov

Principalul motor al activitatii noastre il reprezinta oamenii - motiv pentru care am investit si vom investi intotdeauna in angajatii nostri prin training-uri si suport continuu din partea team leaderilor si a managementului.

Aici vei gasi o echipa prietenoasa si Open Mind!

Descrierea jobului

Contactează telefonic clienti din anumite zone ,promovează oferta și serviciile companiei în vederea atingerii obiectivelor de vânzări .

Cerinte:

• cunostinte medii de calculator ;

• constituie un avantaj experienta in domeniul Customer Care ;

• orientare catre client si capacitatea de a gasi rapid solutii;

• excelente abilitati de comunicare, atitudine pozitiva;

Beneficii:

• training si formare continua la locul de munca;

• program de lucru de luni pana vineri;

• mediu profesionist de lucru;

• posibilitatea de a se dezvolta in cariera;

• contract de munca pe perioada nedeterminata, conditii de munca stabile;

• salariu net atractiv;

• bonusuri lunare ;

Nu se lucreaza remote!!!

VINO IN ECHIPA NOASTRA!

ID: 225993748

Open Mind

Pe OLX din aprilie 2017

xxx xxx xxx

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din