2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Brasov
  6. Personal necalificat - Brasov
Postat 31 mai 2024

Test Driver, vorbitor germana, in Germana

Localizare

Brasov

Dacă ai visat mereu să fii Test Driver, ești pasionat de mașini sau în căutarea unei provocări profesionale cu un viitor promițător în industria auto, te așteptăm în echipa FORMEL D ROMANIA – furnizorul global de servicii pentru industria auto. Suntem în căutarea unor colegi - ȘOFERI TESTARE AUTOVEHICULE CATEGORIA B - pentru Germania.

Angajam din toate colturile tarii.

Ce îți cerem:

  • Trebuie să cunoști limba germană la nivel avansat – această cerință este obligatorie

  • Să ai disponibilitate pentru 3 schimburi

  • Să deții permis de conducere categoria B de cel puțin 5 ani

  • Să ai vârsta minima de 25 de ani

  • Să ai o bună orientare în spațiu și atenție deosebită la detalii

  • Să ai cunoștințe elementare de mecanică

Descrierea jobului

- să testezi mașinile auto categoria B pe circuitul de testare din Germania, în condiții de testare diferite

Ce îți oferim:

  • Diurnă si alte beneficii salariale

  • Cazare (singur in camera) și transport asigurat gratuit

  • Training specializat asigurat gratuit

  • Disponibilitate de muncă de minim 1 an

  • Formarea și dezvoltarea în cadrul unei companii internaționale.

Pentru detalii si programari la interviu sunati la 07********28 (zero sapte doi doi trei noua cinci trei doi opt).

Descrierea companiei

Grupul Formel D, furnizor global de servicii în industria auto, a fost fondat în 1993, în orașul Troisdorf din Germania, de către o echipă de 63 de persoane. Suntem tare mândri că am evoluat, în ultimele trei decenii, într-o companie recunoscută la nivel global, care operează acum în peste 20 de țări, iar echipa noastră a crescut de la 63 de angajați la peste 10.000.

Suntem o companie globală, cu o echipă unită, în ciuda distribuției geografice a locațiilor noastre. Integrarea și diversitatea sunt cheia forței noastre, cu membri ai echipei din diverse culturi și cu experiențe variate care aduc noi idei, perspective și oportunități pentru Grupul Formel D.

Devotamentul, pasiunea și implicarea au fost esențiale pentru a face din Grupul Formel D un lider înfloritor al industriei, cu o reputație excelentă.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 269541390