2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bacau
  6. Reprezentanti vanzari - Barati
Alina Branisteanu
Postat 30 aprilie 2024

Operator Vanzari - Export

Localizare

Barati

Nivelul de studii: AbsolventMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Fabrica Maxima produce sisteme din PVC cu geam termopan exclusiv pentru distribuție. Ne adresam tuturor, insa cei care ne apreciaza cel mai mult sunt cei care vor sa nu faca compromisuri și au cerinte speciale in privința formei, culorilor, texturilor, livrarii si montajului deoarece aici putem demonstra cu adevarat ce putem realiza. De 11 ani construim impreună o companie de succes, ne bucurăm de fiecare reusita pe care o inregistram si avem incredere in viitorul nostru: MAXIMATEAM!

  • Locatie Str. Alexandru Piru, nr.113 E, comuna Margineni

Responsabilitati:

-        Asigura preluarea tuturor solicitarilor de oferta a partenerilor externi;

-        Contacteaza, comunica si colaboreaza cu partenerii externi;

-        Intocmeste Formularul Unic de Comanda;

-        Respecta Procedurile Interne privind introducerea, procesarea si validarea comenzilor;

-        Colaboreaza cu Departamentele interne ( achizitii, contabilitate, tehnic etc) pentru realizarea corecta a ofertelor catre clientii externi.

Competente si abilitati sociale:

-        Abilitati de comunicare;

-        Limba italiana scris si vorbit – nivel avansat;

-        Cunostinte operare PC( MS Office, Excell);

-        Cunostinte operare in programul WinArhi - reprezinta un avantaj;

-        Experienta anterioara in domeniul vanzarilor – reprezinta un avantaj;

Beneficii :

-        Mediu de lucru performant;

-        Posibilitati de avansare in cadrul companiei;

-        Team building-uri anuale, Prime de Paste, Craciun, Back to School;

-        Plan de cariera

-        Cursuri de perfectionare;

-        Decontare transport.

Pentru programare interviuri:

DIANA – 07********48

ALINA – 07********33

Vă rugăm să nu aplicați în contextul în care nu aveți profilul de mai sus!

Localitate

Barati,

Bacau

Locație exactă
Bacau, Barati
ID: 269397846