2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Iasi
  6. Operatori masini - Bratuleni
Postat 25 aprilie 2024

Operator utilaje pentru formare cutii din carton!

Localizare

Bratuleni

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Fabrica de ambalaje Crescento Packaging angajeaza operatori pentru masinile de format/lipit cutii in 3 puncte

Candidatul Ideal

-disponibilitatea de a lucra in schimburi;

-persoana responsabila si constiincioasa;

-bune abilitati de organizare si lucru in echipa;

-atentie la detalii si atentie distributiva;

-experienta de minim 2 ani pe linii de productie constituie un avantaj;

-abilitati tehnice;

Descrierea jobului

-operarea echipamentelor si a utilajelor si asigurarea functionarii continue a acestora;

-reglarea utilajelor conform cu specificatiile primite pentru fiecare comanda;

-controlarea proceselor de productie in masura indepliniii planului;

-verificarea calitatii produsului executat in conformitate cu mostra clientului.

Beneficii:

-salariu avantajos in functie de experienta;

-tichete de masa

-transport asigurat

Localitate

Bratuleni,

Iasi

Iasi, Bratuleni
ID: 254895568