2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 4
Postat 15 mai 2024

Operator Toddy Group/Nestle, angajeaza filler automate cafea / snacky.

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO17753151

Societatea Toddy Group, operator autorizat Nestle Romania, angajeaza filler automate de cafea / snacky.

Candidatul ideal:

Permis de conducere Cat.B,

Persoana activa, agreabila, comunicativa, dornica de performanta, serioasa, , disciplinata si organizata

Absolvent studii medii.

Persoana eficienta atat independent cat si ca membru al unei echipe.

Disponibilitate de lucru in teren.

Orientare catre client si catre rezultate,

Experienta in domeniu de vending constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- asigura buna functionare si mententa automatelor de cafea;

- instaleaza si pune in functiune automatele de cafea in locatii;

- activitati de intretinere si service;

- recepţionarea echipamentelor în service şi controlul ieşirilor din service.

Se ofera:

-Salariu motivant,

-Tichete de masa,

-Masina de serviciu,

-Mediu de lucru placut si dinamic,

-Cursuri de pregatire profesionala.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 269968245