2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 1
Postat 08 aprilie 2024

OPERATOR Schimb Valutar si Amanet

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul ideal :

Absolvent de studii medii/superioare

Cunostinte operare/utilizare PC

Experienta pe un post similiar

Descrierea Jobului :

  • Efectueaza operatiuni de schimb valutar, transfer de bani, operatiuni de amanet, vanzare de bijuterii si electronice

  • Nu ai nevoie de experienta, se asigura Training Remunerat si Cursuri Personalizate – costuri suportate integral de companie.

  • Loc de munca intr-o companie de succes, in plina expansiune, stabila pe piata.

  • Apreciere si recunoastere a meritelor si a performantelor in companie

    BENEFICII :

  • Salariu fix + comision/ bonuri de masa (se pot atinge venituri nete de peste 3.500 lei)

  • Contract de munca cu semnare din prima zi de angajare

  • Evaluarea si recunoasterea performantelor, cu posibilitati de PROMOVARE, SIGURE si GARANTATE;

  • Acordare de prime suplimentare ocazionale in functie de performanta;

  • Siguranta si conditii de munca civilizate.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 239855965