2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Cluj
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Cluj-Napoca
Postat 22 aprilie 2024

Operator Sali de Jocuri Cluj-Napoca

Salariu

2 400 - 3 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 5

Alătură-te echipei noastre! Las Vegas angajează operator pentru salile de din Cluj. Candidatul ideal ar trebui să corespundă următoarelor cerințe:

• absolvent de studii medii;

• aptitudini de comunicare excelente;

• claritate în exprimare;

• capacitate de a învăța rapid;

• atenție distributivă și atenție la detalii;

• atitudine orientată către client;

• seriozitate și spirit de echipă;

• aspect fizic plăcut, îngrijit;

• disponibilitate pentru program de lucru în ture;

• experiența nu este obligatorie, însă constituie un avantaj.

Care sunt responsabilitățile tale?

  •  Informarea clientilor in legatura cu promotiile si regulile jocurilor aflate in derulare;

  • Incasarea banilor pentru vanzarea serviciilor si produselor specifice;

  • Acceptarea si validarea tichetelor de pariere;

  • Intocmirea zilnica a documentelor contabile primare;

Care sunt beneficiile?

• Posibilitatea unui start promițător al carierei într-un mediu profesional;

• Condiții de muncă deosebite alături de o echipă tânără și dinamică;

• Pachet salarial motivant însoțit de multe alte avantaje.

Așteptăm CV-urile dumneavoastră !

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 213601511