2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Buzau
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Buzau
Postat 23 aprilie 2024

Operator sali de jocuri - Buzau

Salariu

2 000 - 3 000 lei

Localizare

Buzau

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 5

Alătură-te echipei noastre! Las Vegas angajează operator/operatoare sală/slot attendant pentru locațiile din Buzau!

Suntem compania cu cea mai dinamică dezvoltare în teritoriu din România. Din această perspectivă, putem afirma despre noi faptul că am devenit o companie reprezentativă pe piața de profil, fapt întărit de numărul mare de mijloace de joc pe care le punem la dispoziția clienților noștri. Această dezvoltare este susținută de ceea ce noi, în interior, numim familia Las Vegas, care este compusă din aproximativ 600 de membri. Suntem tineri, dinamici și orientați spre creșterea și dezvoltarea companiei.

Candidatul ideal ar trebui să corespundă următoarelor cerințe:

• absolvent de studii medii;

• aptitudini de comunicare excelente;

• claritate în exprimare;

• capacitate de a învăța rapid;

• atenție distributivă și atenție la detalii;

• atitudine orientată către client;

• seriozitate și spirit de echipă;

• aspect fizic plăcut, îngrijit;

• disponibilitate pentru program de lucru în ture;

• experiența nu este obligatorie, însă constituie un avantaj.

Care sunt responsabilitățile tale?

• Zâmbetul;

• Informarea clienților în legătură cu serviciile oferite și regulamentul de joc;

• Promovarea campaniilor și evenimentelor desfășurate în locațiile Las Vegas;

• Efectuarea plăților către clienți;

• Crearea și menținerea unui ambient plăcut pentru clienți.

Care sunt beneficiile?

• Posibilitatea unui start promițător al carierei într-un mediu profesional;

• Condiții de muncă deosebite alături de o echipă tânără și dinamică;

• Pachet salarial motivant însoțit de multe alte avantaje.

Așteptăm CV-urile dumneavoastră !

Localitate

Buzau,

Buzau

Buzau
ID: 214145198