2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Prahova
  6. Personal necalificat - Ploiesti
Postat 13 mai 2024

Operator Sala de Jocuri Joker - Ploiesti

Salariu

2 400 - 3 000 lei

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Descriere

Candidatul Ideal

Cerinte:

  • Persoana cu o atitudine pozitiva

  • Studii medii (12 clase finalizate);

  • Cazier curat

Descrierea jobului

Carе vor fi responsаbilitatile tаle?

  • Supravеghereа pеrmanentа а modului dе desfаsurarе а acitivitаtii in salа dе joc;

  • Informarea cliеntilor referitor la modul de functionare al aparatelor de joc;

  • Servirea clientilor cu produse din protocol;

  • Intocmirea incasarilor zilnice si predarea gestiunii;

  • Alte atributii specifice jobului.

Oferim:

  • Salariu atractiv si competitiv pe piata;

  • Sistem de bonusare in functie de performante;

  • Tichete de masa;

  • Perioada de training si acomodare;

  • Echipa tanara si dinamica;

  • Oportunitati de dezvoltare profesionala;

  • Companie in plina dezvoltare.

Program: Luni-Duminica: 1 tura de zi 8:00 - 20:00, 1 tura de noapte de la 20:00 la 8:00 si apoi 2 zile libere.

Descrierea companiei

Esti in cautarea unui job? Noi te putem ajuta!

Global HR Services este o companie specializata in furnizarea serviciilor de resurse umane si avem ca misiune sa construim echipe performante si motivate. In plus, venim in sprijinul clientilor nostri prin servicii de consultanta, precum si salarizare si administrare de personal. Cautam operatori sala pentru clientul nostru, salile de jocuri Joker din Ploiesti, un nume important in domeniul jocurilor de noroc.

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 269647355