2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori productie, confectioneri - Ilfov
  7. Operatori productie, confectioneri - Popesti-Leordeni
Postat 09 aprilie 2024

Operator productie Popești-Leordeni

Salariu

2 900 - 4 000 lei

Localizare

Ilfov, Popesti-Leordeni

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita munca in ture de noapteNumarul de posturi disponibile: 5

Descriere

Candidatul Ideal

Ce căutăm:

Dorința de a învăța și de a promova în cadrul echipei și companiei.

Spirit de echipă, responsabilitate, corectitudine.

Disponibilitate pentru activitate în ritm alert, cu respectarea strictă a procedurilor de lucru. Disponibilitate pentru lucru în 3 schimburi și efort fizic.

Experiența anterioară în producție reprezinta avantaj.

Disponibilitate pentru naveta zilnica la noua fabrica Romcarton din Popesti Leordeni (Sos.Oltenitei nr.249);

Descrierea jobului

Începe o carieră plină de pasiune alături de ROMCARTON!

Romcarton SA, unul dintre principalii producători de ambalaje din carton ondulat din România, angajează Ajutori Mașiniști pentru o nouă linie de producție.

Ce vei face:

  • Vei pregăti locul de muncă/mașina în vederea executării comenzilor conform indicaţiilor șefului de schimb în subordinea căruia lucrezi;

  • Vei asigura exploatarea utilajelor în condiții de eficiență și siguranţă;

  • Vei urmări respectarea procedurilor de lucru și încadrarea în obiectivele stabilite (productivitate, cantitate de deșeu, consumuri specifice);

  • Vei verifica si vei răspunde de îndepărtarea produselor neconforme rezultate în urma procesului şi etichetarea lor conform instructiunilor;

  • Vei comunica superiorului ierarhic orice situație ce necesită intervenția sau aprobarea acestuia; Vei completa rapoarte specifice;

  • Vei fi responsabil de curățenia locului de muncă și vei respecta normele interne de SSM, PSI, mediu și gestiunea deșeurilor.

    Oferim:

  • Mai mult timp liber pentru cei dragi si pentru pasiunile tale! Vei lucra dupa un program fix, in schimburi: 06.30 - 14.30 / 14.30 - 21.30 / 21.30 - 06.30

  • Loc de muncă stabil, într-o companie solidă din punct de vedere financiar.

  • Condiții de muncă moderne și mediu de lucru plăcut, intr-o fabrica noua! Training la locul de muncă și posibilități de promovare.

  • Pachet salarial atractiv: Salariul net este garantat, indiferent de schimbarile legislative! Tichete de masă (valoarea unui tichet de masa = 40 lei); Bonus lunar de productivitate;

  • Transport asigurat de companie pe traseele:

    • 1 Decembrie 1918 - Anghel Saligny - Catelu - Glina - Romcarton

    • Mihai Bravu - Piata Sudului - Aparatorii Patriei - Primarie Popesti Leordeni - Romcarton

Abonament servicii medicale Plata orelor suplimentare, spor de vechime Alte beneficii conform Contractului Colectiv de Muncă.

Te asteptam in echipa noastra!

Vino sa vizitezi fabrica noastra si sa-ti cunosti viitorii colegi!

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Popesti-Leordeni
ID: 266759926