2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Giurgiu
  6. Operatori productie, confectioneri - Bolintin-Vale
Postat 12 iunie 2024

Operator productie - fabrica Bolintin Vale

Localizare

Bolintin-Vale

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

Descriere

Responsabilități:

  • Urmărește și coordonează direct procesul tehnologic de alimentare și mixare materii prime;
  • Desfășoară activități de sortare calitativă a produselor finite înainte de paletizare și ambalare;
  • Urmărește și coordonează procesul de paletizare și ambalare a produselor finite;
  • Participă la operațiunile de curățare, întreținere și mentenanță a utilajelor de paletizare, ambalare, mixare, a vibropresei și a celor din camera de uscare;
  • Participă la lucrările care se fac la schimbarea de produs pe linia de fabricație.

Cerințe:

  • Nivelul de studii: minim studii generale (8 clase);
  • Experienta minim 1 an în domeniul industrial / producție;
  • Cunoștințe de lucru cu aparate de măsura și control, cunoștințe de mecanică: transimisii, reductoare, hidraulică, pneumatică, constituie un avantaj;
  • Atentie la detalii;
  • Persoana proactiva;
  • Construieste relatii de lucru bazate pe respect si incredere.

Postul de Operator productie este pentru fabrica noastră Semmelrock din Bolintin Vale.

Vino alături de noi și vei avea parte de:

  • pachet salarial motivant (salariu fix + bonus variabil);
  • al 13-lea salariu;
  • tichete de masă în valoare de 35 lei/zi;
  • prime de Crăciun și Paște;
  • decontare transport;
  • asigurare de sănătate.

Localitate

Bolintin-Vale,

Giurgiu

Giurgiu, Bolintin-Vale
ID: 270585876