2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bacau
  6. Operatori productie, confectioneri - Bacau
Postat 10 aprilie 2024

Operator Productie - CNC, Circular, Masina Cant, (Bacau)

Salariu

2 500 - 3 500 lei

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 5CUI / CIF: 25560321

Fabrica de mobilier, CB FURNITURE , angajează ptr punctul de lucru din orasul Bacau:

Operator CNC

Operator circular

Operator masina de cantuit

CERINȚE

• Absolvent liceu sau scoală profesională;

• Persoană organizată, serioasă, dinamică și proactivă;

• Disponibilitate de a lucra în schimburi;

• Bune abilități de comunicare și lucru în echipa;

• Punctualitate și eficiență;

• Experiența ca operator într-o companie de producție mobilier constituie avantaj.

DESCRIEREA JOBULUI

• Efectuează întreținerea preventivă a utilajului de producție;

• Respectă documentația de producție și desenul de execuție;

• Efectuează set-up-ul (reglarea mașinii) și operează utilajul de producție;

• Se asigură că are dispozitivele și instrumentele de măsură adecvate pentru piesele în lucru;

• Efectuează măsurătorile și înregistrează datele complet si corect pentru a asigura calitatea producției.

Nivel de experienta

- Se acceptă toate nivelurile de experiență existând posibilitatea specializării la locul de muncă. Constituie avantaj daca aveti experienta pe un post similar iar salariul este corespunzator nivelului de experienta pe care il aveti!

BENEFICII

Salariul în funcție de experiența și cunoștințe.

Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Bonuri de masa

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 252613451