2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Cluj
  6. Operatori productie, confectioneri - Cluj-Napoca
Postat 01 mai 2024

Operator producție (asamblare generatoare energie verde)

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO12854953

Descriere

Grup: SFC Energy AG

Firmă: SFC Clean Energy SRL

Ca și coleg/ă în echipa de producție vei realiza produsele dezvoltate de către companie ce constau în pile de combustie pe bază de hidrogen/metanol.

Suntem în continuă creștere, așa că așteptăm cu mare drag aplicația ta!

Ce responsabilități vei avea:

  • Vei fi implicat(ă) în procesul zilnic de realizare a produselor companiei, ținând cont de instrucțiunile menționate în documentația de producție.

  • Vei verifica, testa si masura cu instrumente specifice, componentele mecanice și electronice;

  • În cazul apariție unor defecte, vei analiza cauza și vei propune măsuri adecvate de prevenire și remediere a acestora.

  • Vei respecta planul zilnic/săptămânal al producției;

  • Te vei asigura de buna funcționare a echipamentelor cu care lucrezi și de întreținerea acestora.

Profilul candidatului dorit:

  • Absolvent de școală profesională sau diplomă în domeniul tehnic: ex. electromecanică/electronică/ electrotehnică;

  • Experiență anterioară în asamblare echipamente/ montaj / depanări sau în mediul de producție;

  • Abilități de citire a unui desen tehnic;

  • Abilități de organizare a muncii, auto-disciplină, muncă în echipă, dexteritate, răbdare și atenție la detalii;

  • Cunoștințe de limba engleză la nivel începător;

  • Disponibilitate la deplasări în Germania pentru învățare/perfecționare pentru o perioadă de 6 luni.

Ce îți oferim noi:

  • Salariul constituit din parte fixă,

  • Bonusuri de Crăciun, Paște și zi de naștere;

  • Tichete de masă în valoare de 40 RON/zi;

  • Asigurare privată de sănătate;

  • Decontare transport;

  • Fructe și cafea la sediul companiei;

  • Bookster;

  • Mediu internațional de lucru, cu echipe din România și Germania;

  • Oportunitatea de a face parte dintr-o companie în plină expansiune, care încurajează libertatea/independența, creșterea personală și profesională;

  • Echilibru excelent între viața profesională și viața privată, cu operare doar într-un singur schimb;

  • Program de lucru flexibil.

Dacă acest rol prezintă interes pentru tine, te invităm să aplici la anunț.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 267899488