2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Giurgiu
  6. Operatori productie, confectioneri - Bolintin-Deal
Postat 22 aprilie 2024

Operator productie

Salariu

3 200 - 4 000 lei

Localizare

Bolintin-Deal

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Angajam Operator productie pentru fabrica producătoare de carton ondulat pentru ambalaje.

Locatie: Bolintin-Deal ( Str. Industriilor)

Se asigura transport de la metrou Pacii.

Cerințe:

  • Min. studii medii/ Scoala Profesionala;

Program: 3 ture, L-V- ocazional si sambata, in functie de comenzi

Beneficii:

  • Salariul NET: 3217 Lei (5500 Lei brut)

  • Tichete: 35 lei/ zi lucrata- 735 de lei pe luna

  • Spor de noapte 25%

  • Prima de transport: 100 Lei

  • Asigurarea medicala privata

  • Contract pe perioada nedeterminata

  • Prima de Paste/ Craciun – 1000 LEI BRUT/ sarbatoare

  •  Subventie meniu 12 LEI / zi

  • Transport asigurat pe ruta Cartojani-Bolintin Deal

Responsabilități:

  • alimentarea continua a utilajelor cu semifabricate, fara sa se genereze opriri in fluxul tehnologic

  • identificarea produselor necorespunzatoare calitativ si  eliminarea din fluxul  fabricatiei

  • aprovizionarea masinii cu materii prime si auxiliare pentru a asigura un flux continuu al productiei.

Localitate

Bolintin-Deal,

Giurgiu

Giurgiu, Bolintin-Deal
ID: 260749740