2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Iasi
  5. Alte locuri de munca - Iasi
TERMO DOB CONFORT SRL
Postat 28 aprilie 2024

Operator Procesare comenzi

Salariu

3 000 - 3 200 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: Ro43553551

Descriere

Căutăm colegă !

Descrierea companiei

Echipa tanara si dinamica care a devenit in scurt timp un jucator important, in domeniul tamplariei PVC si Aluminiu, datorita experientei si profesionalismului fata de clienti.

Ne propunem performanta si ne straduim constant, sa oferim clientilor nostri, consiliere in vederea alegerii produsului optim fiecarui proiect in parte.

Mai presus de toate, suntem mandri ca putem oferi produse remarcabile clientilor nostri.

Cautam colega motivata axata pe nevoile clientului , care sa se alature echipei noastre.

De ce sa lucrezi pentru noi?

Lucram cu cei mai cunoscuti furnizori si cu cele mai cunoscute branduri premium din domeniu.

Suntem mândri de cultura noastră în care toți colegii se pot simți confortabil să fie ei înșiși la locul de muncă și să prospere într-un mediu îndepărtat de stereotipuri și prejudecați.

Candidatul Ideal

- Bune abilitati de comunicare si putere de convingere;

- Usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale;

- Orientarea spre client, dar si spre consumator;

- Foarte buna orientare spre rezultate;

- Spirit de organizare si capacitatea de automotivare;

- Minim studii medii (diploma de bacalaureat);

Responsabilitati principale

-Identifică și evaluează constant nevoile clienților, potențiali și existenți și le transforma în oportunități de vânzare a produselor și serviciilor companiei.

-Acționează activ pentru găsirea și atragerea de noi clienți.

-Promovează către clienți, prin prezentări, soluțiile si serviciile companiei.

-Generează documente specifice activităţii de vânzări (oferte, comenzi de vânzare, rapoarte, etc).

-Menține relațiile cu clienții pe tot parcursul procesului de vânzare și asigură suport continuu post-vânzare.

-Urmărește evoluția vânzărilor, identifică și propune superiorului ierarhic măsuri de optimizare sau corecție.

Program: full time /part time

Asteptam cu interes cv-ul dumneavoastra pe Whatsapp .

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 259082984