2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Giurgiu
  6. Operatori productie, confectioneri - Bolintin-Vale
Postat 12 iunie 2024

Operator presa cu atributii Sef schimb - fabrica Bolintin Vale

Localizare

Bolintin-Vale

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)

Descriere

Cerințe – candidatul ideal:

  • Nivelul de studii: minim studii medii / tehnice / școala profestională;
  • Experienta minim 2 an în domeniul industrial, producție;
  • Experienta de preferinta minim 1 an în coordonarea unei echipe;
  • Cunostinte anterioare de operare calculator proces industrial si de lucru cu aparate de masura si control reprezinta un avantaj;
  • Atentie la detalii;
  • Persoana proactiva;
  • Construieste relatii de lucru bazate pe respect si incredere.

Postul de Sef schimb este pentru fabrica noastra Semmelrock din Bolintin Vale.

Responsabilitati – descrierea postului:

  • Organizează, coordonează și supraveghează toate activitățile desfășurate pe instalațiile tehnologice (de dozare, mixare, producție, paletizare și camera de uscare);
  • Are atributii de operare presă;
  • Organizează activitățile angajaților din schimb, decide ordinea priorității executării sarcinilor, urmărește îndeplinirea lor și evaluează modul în care s-au finalizat;
  • Coordonează activitățile de remediere a defecțiunilor apărute în fluxul tehnologic; în urma constatărilor / reparațiilor, noteaza activitățile avute în raportul Șefului de schimb;
  • Urmărește și răspunde de realizarea planului de producție conform planificărilor primite;
  • Întocmește Raportul zilnic de productie din cadrul fabricii și alte situații care i se cer de către managementul punctului de lucru;
  • Urmărește și răspunde de predarea produselor către depozit, în condiții definite din punct de vedere calitativ.

Vino alături de noi și vei avea parte de:

  • pachet salarial motivant (salariu fix + bonus variabil 10% din salariul încadrare);
  • al 13-lea salariu;
  • tichete de masă în valoare de 35 lei/zi;
  • prime de Crăciun și Paște;
  • decontare transport;
  • asigurare de sănătate.

Localitate

Bolintin-Vale,

Giurgiu

Giurgiu, Bolintin-Vale
ID: 270585699