2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Prahova
  5. Alte locuri de munca - Ploiesti
Postat 02 mai 2024

Operator prelevare probe produs petrolier

Salariu

2 100 - 3 300 lei

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 5CUI / CIF: 32924999

Descriere

Candidatul Ideal

- permis de conducere-categorie B (obligatoriu);

- program de lucru 12/24, 12/48;

- lucru la inaltime ( obligatoriu);

- cunostinte de operare calculator

- studii medii;

- capacitate de a lega relatii interumane;

- lucru in echipa si cooperare;

- adaptabilitate situatii neprevazute.

Descrierea jobului

- se deplaseaza pe teren in rafinarie unde efectueaza :

- preleveaza probe de la rezevoare, vagoane, in vederea determinarii calitatii produselor.

- inspectii calitative si cantitative pentru receptie produse petroliere;

- inspectii calitative si cantitative produse petroliere incarcare/descarcare, in/din vagoane si rezervoare.

-inspectii calitative si cantitative produse petroliere incarcare/descarcare autocisterne, rezervoare.

- inspectii calitative si cantitative produse ( incarcare/descarcare, in/din vagoane si rezervoare produse chimice.

Postul nu necesita experienta, oferim formare profesionala la locul de munca, cursuri acreditate.

Descrierea companiei

TOP ENGINEERING JOBS SRL este o firma care se ocupa cu activitatile de testari si analize tehnice desfasurate in industria de petrol si gaze cu preponderenta in rafinarii, santiere unde se exploateaza extractia petolului cat si platforme marine.

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 266500808