2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Iasi
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Iasi
Mol
Postat 10 mai 2024

Casieri PECO MOL Iasi Bucium

Salariu

3 000 - 3 600 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2

La benzinaria MOL din Iasi, Bucium, langa LIDL, cautam doi colegi pentru un job placut intr-o companie multinationala.

CANDIDATUL IDEAL:

Abilitati de a relationa cu clientii pentru satisfacerea nevoilor acestora.

Integritate, corectitudine, amabilitate si buna dispozitie.

RESPONSABILITATI:

Lucreaza la casa de marcat, asigurand deservirea clientilor, si pe platforma, inclusiv la GPL.

Promoveaza carburantii premium si produsele Mol: lubrifiantii auto si lichidele de spalat parbrizul, cardul de fidelitate Mol, promotiile lunare.

Receptioneaza marfa de la furnizori.

Asigura curatenia statiei.

OFERIM:

Program in ture de 12 ore, in medie 15 ture lunar, fara ore suplimentare.

Salariu de baza + bonus + tichete de masa + decontare transport;

Contract de munca pe perioada nedeterminata, transparenta si respect in relatia angajator angajat, concediu de odihna garantat, zile de sarbatori legale platite dublu.

Un mediu de lucru placut intr-o echipa tanara;

CV-ul va rugam sa il atasati pe OLX.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 94585672