2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Vaslui
  5. Alte locuri de munca - Vaslui
Postat 26 aprilie 2024

Operator PC Documentare Produse ACAJU.ro

Localizare

Vaslui

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO14050238

Cauti un loc de munca unde esti respectat si te poti dezvolta personal si profesional in timp ce castigi din ce in ce mai bine? Atunci ACAJU este locul potrivit!

Cautam 2 colegi care sa ne completeze echipa pe pozitiile de documentare a produselor de pe site-urile proprii:

  • Oferim locuri de munca cu venjituri nete incepand de la 2800 de lei, chiar daca nu ai experienta, dar indeplinesti standardele noastre!

  • Taxe platite corect la stat si bani virati pe card, inclusiv tichetele de masa incluse.

  • Posibilitate de dezvoltare profesionala pe orizontala (4 categorii cu salarizare diferita/functie) cat si pe verticala (alta functie).

  • Cursuri gratuite de dezvoltare personala si profesionala.

  • Program de lucru de 8 ore/zi, de luni pana vineri.

  • Concediu 20 de zile lucratoare.

  • Zi libera platita de ziua de nastere.

  • Vacanta de iarna intre Craciun si Boboteaza.

  • Tichete cadou de Paste si Craciun in valoare de cate 300 de lei.

Cine suntem noi?

ACAJU este o companie ce activeaza in domeniul importului, distributiei si vanzarii online si in magazine fizice a mobilierului. Detinem unele din cele mai reprezentative magazine de mobila din Iasi si Vaslui, cu o suprafata de 2000 de mp in Iasi si 1100 de mp in Vaslui si un Centru Logistic National cu o capacitate de depozitare de 200 de camioane in Vaslui.

Magazinul online www.acaju.ro in a carui callcenter a-i putea lucra este unul din magazinele reprezentative la nivel national in nisa de mobilier si decoratiuni.

Operator Documentare Produse

Ce urmarim:

  • Atitudine pozitiva si dorinta continua de invatare si dezvoltare.

  • Capacitate de analiza, abilitati de research.

  • Atentie sporita la detalii si gandire creativa.

  • Abilitatea de a gestiona deadline-uri scurte si capacitate excelenta de a lucra sub presiune.

  • Stapanirea limbii romane la nivel avansat (ortografie, punctuatie si gramatica).

  • Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare, profilul uman reprezinta avantaj.

Ce ne-am dori sa detii:

  • Abilitati de copywriting: verificarea informatiilor, recunoasterea informatiilor importante si capacitatea unei munci de cercetare.

  • Vei crea, redacta si edita texte pentru o mai buna claritate a acestora, aliniate la pozitionarea companiei.

  • Cunostinte de editare imagini (redimensionare, crop, adaugat/eliminat watermark etc.).

  • Limba engleza – pentru rapiditatea traducerilor si intelegerea corecta a textelor.

  • Viteza de tastare si dexteritate.

Responsabilitatile pozitiei:

  • Documenteaza produsele magazinului online si actualizeaza informatiile prezentate ori de cate ori este nevoie;

  • Introduce in platforma de e-Commerce anumite informatii (text, imagini, certificate de garantie, marimi, culori, etc.) din surse primite de la manager;

  • Identifica si corecteaza greselile gramaticale si de punctuatie regasite in textele care urmeaza a fi folosite, dar si in textele pentru produsele deja documentate, daca este cazul;

  • Agrega si organizeaza informatiile intr-un format usor de folosit de catre celelalte departamente cu care colaboreaza;

  • Se documenteaza pentru completarea fiselor tehnice incomplete;

  • Genereaza rapoarte de activitate necesare managerului direct, dar si celorlalte departamente;

  • Transfera informatii de pe materiale fizice (hartie), in format digital.

Localitate

Vaslui,

Vaslui

Vaslui
ID: 267130302