2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Cluj
  6. Operatori productie, confectioneri - Cluj-Napoca
Postat Azi la 08:08

Operator masina aplicat cant ABS (experienta nu este necesara)

Localizare

Cluj-Napoca

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO14952311

Descriere

Suntem in cautarea unui operator mașină aplicat cant ABS

Responsabilități:

-Aplicare cant ABS

-Verificarea calitativă a suprafeței prelucrate

-Manipularea pieselor prelucrate

-Participarea la inventare

Cerințe:

-Punctualitate

-Păstrarea curățeniei la stația de lucru

-Experiența în domeniu reprezinta un avantaj

-Disponibilitate la efort și muncă fizică

Beneficii:

-Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

-Salarizare motivantă;- Bonuri de masă;

-Program L-V : 7:00-16:00;

Te așteptăm în echipa noastră!

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 265623260