2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bihor
  5. Alte locuri de munca - Oradea
Postat 06 aprilie 2024

Operator magazin online

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

- Seriozitate, amabilitate, rigurozitate si disciplina; - Atitudine dinamica si proactiva; - Atentie la detalii si responsabilitate; - Abilitati dе lucru in echipa; - Experienta anterioara in domeniu reprezinta un avantaj. - Cunostinte operare PC; - Cunoasterea pachetului Microsoft Office nivel mediu/avansat reprezinta un avantaj. - Cunostinte platforme e-commerce, programe de facturare Studii: - Medii (diploma bacalaureat).

Descrierea jobului

- Procesare comenzi magazin online: picking, ambalare, facturare, AWB - Comunicare telefonica/mail/whatsapp cu clientii - Aranjarea produselor pe raft in depozit - Responsabil de ordinea in depozit - Participa la receptia produselor in depozit - Cunoasterea nomenclatorului de produse comercializate / descriere, detalii tehnice - Verificare stocuri/inventariere anuala - Colaborarea cu departamentele interne pentru rezolvarea discrepantelor sau a problemelor legate de situatiile aparute - Salariu motivant, tichete de masa, mediu de lucru serios si profesionist.

Descrierea companiei

Bine ați venit la Splendorshop,

La Splendorshop, ne mandrim cu angajamentul nostru de a oferi produse de calitate la preturi competitive. Stim cat de important este sa gasiti cele mai bune oferte pentru domeniul beauty, iar noi va asiguram ca veți gasi exact aceste lucruri pe site-ul nostru.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 268634304