2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Tamplari si montatori mobilier
  5. Tamplari si montatori mobilier - Bacau
  6. Tamplari si montatori mobilier - Bacau
Postat 21 aprilie 2024

Operator Laser / CNC

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2

Companie specializată în productia de mobilier comercial, ​ una dintre cele mai mari firme de profil din Moldova, oferă spre ocupare trei posturi in zona de productie mobilier.

Angajam persoane calificate / necalificate, TINERI absolventi de scoala profesionala si liceu in vederea formarii profesionale.

Oferim oportunitatea sa invatati si sa excelati intr-o noua profesie, asigurandu-va training si resursele necesare pentru a va forma intr-un domeniu cu potential de crestere.

Candidatul Ideal

  • Cunosterea materialelor / produselor / tehnologiilor specifice productiei publicitare sau disponibilitatea de a le cunoaste.

  • Experienta nivel mediu a programelor de grafica uzuale (Corel, Illustrator, Photoshop, InDesign etc)

  • Experienta nivel basic a unor programe de proiectare (Optional)

  • Disponibitate de deplasare (deplasarile in tara sunt extrem de rare dar totusi sunt)

  • Inclinatie spre productie si tehnologie

Descrierea jobului

CE NE-AM DORI DE LA TINE:

  • Evaluarea, impreuna cu echipa de vanzari, a solicitariilor noi.

  • Masuratori si evaluarea posibilitatilor de executie.

  • Ofertare (varianta de realizare si executie + implementare), devizare.

  • Realizarea de simulari 2D (de preferat si 3D), gasirea de solutii pentru implementarea proiectului.

  • Asistenta tehnica pentru departamentul de vanzari si cel de productie.

CE ITI OFERIM:

  • Un salariu peste medie;

  • Bonusuri suplimentare (cantitative si/sau calitative);

  • Training-uri si cursuri de formare profesionala;

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 196526097