Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Finante - contabilitate - Bucuresti - Ilfov
  5. Finante - contabilitate - Ilfov
  6. Finante - contabilitate - Otopeni
Postat 10 noiembrie 2021

Operator introducere validare si prelucrare date Winmentor

  • 3 200 - 3 800 lei

    (Salariu negociabil)

  • Tip job

    Full time

  • Ilfov, Bucuresti - Ilfov

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Candidatul ideal:

- Cunoștințe de operare Microsoft Office (Word/Excel);

-Cunoștințe contabilitate primara

-Cunoașterea programului de contabilitate WIN Mentor

-Abilitați de a lucra cu documente;

-Abilitați de a lucra in echipa;

-Planificarea și organizarea atribuțiilor și activităților curente;

-Orientare spre rezultate și atingerea standardelor vizate;

-Atenție la detalii și timpi de execuție.

Descrierea jobului: Emitere facturi conform comenzilor recepționate; Introducerea datelor in programul de gestiune interna ; Suport pentru echipa de vânzări in vederea derulării optime a activităților comerciale; Arhivarea documentelor. Descrierea jobului Prelucrarea si administrarea datelor;

Detalii Program de lucru:

Luni-Vineri - 8:30-17:00;

Punct de lucru: Otopeni

Salariu atractiv;

Masa de pranz asigurata;

Mediu de lucru plăcut.

ID: 226319351
User avatar

Autocom Romania - Sc Autocom Online Srl

Pe OLX din iunie 2014

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din