2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Sibiu
  6. Asistent manager si secretariat - Sibiu
Postat 25 aprilie 2024

Operator introducere si validare date cu limba italiana mediu/avansat

Salariu

3 500 - 3 501 lei

Localizare

Sibiu

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2

Cautam un coleg (M/F) ce va ocupa pozitia de operator introducere si validare date.

*Activitatea se desfasoara doar de la sediul firmei din Sibiu.

*Program de lucru: in schimburi si weekend-uri.

Daca vorbesti limba italiana, cunosti Microsoft Office, esti o persona motivata si iti place sa lucrezi in echipa, te invitam sa ni te alaturi.

*Cerinte:

-limba italiana, mediu/avansat (OBLIGATORIU)

-cunostinte Microsoft Office, nivel mediu

-atentie la detalii, capacitate de analiza si sinteza informatiilor

-responsabilitate

*Descrierea jobului:

-selectare, verificare, si introducere date in sistem

-completare si modificare documente

-monitorizare si actualizare a datelor

-alte sarcini de secretariat

*Se ofera:

-salariu fix + tichete de masa

-venituri nete - 3500 de lei

-contract durata nedeterminata

-prime de sarbatori

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 257965205