2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal necalificat - Popesti-Leordeni
Postat 29 aprilie 2024

Operator introducere/prelucrare date (pentru magazinul online)

Localizare

Popesti-Leordeni

Descriere

Firma Articole de pescuit

Descriere job

Pozitie : OPERATOR INTRODUCERE/PRELUCRARE DATE (pentru magazinul online)

Locatie: Str. Leordeni, nr. 153, Popesti-Leordeni, Ilfov.

Program de lucru: L-V 09:30-18:30 (este inclusa si pauza de masa).

Candidatul ideal:

- cunostinte in domeniul pescuitului;

- cunostinte avansate operare PC (MS Office: Excel, Word);

- cunostinte bune navigare internet (cautare informatii, imagini, caracteristici);

- cunostinte limba engleza;

- viteza in tehnoredactare: crearea si adaugarea texte, descrieri, imagini pentru magazinul online;

- claritate in exprimare, vocabular;

- atentie la detalii;

Descrierea jobului:

- introducere produse noi in magazinul online;

- prelucrare informatii, texte, imagini;

- actualizare specificatii la produsele existente in magazinul online;

- pregatirea ofertelor pentru a fi adugate in magazinul online;

- participa activ la dezvoltarea magazinului online;

Oferim:

- pachet salarial atractiv;

- contract pe perioada nedeterminata;

- loc de munca stabil.

In masura in care te atrage acest post asteptam cv-ul tau.

Persoana contact - Ana Beznea .

Localitate

Popesti-Leordeni,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Popesti-Leordeni
ID: 249251397